Gebelikte Giyim

Gebelikte giyim, gebelikte giyim nasıl olmalı, hamilelikte giyim, hamilelikte giyim nasıl olmalı, hamilelikte giyinme, hamile giyim, hamile giysileri, gebelikte nasıl giyinilir.

Pantolonunuzun düğmesini ilikleyemediğiniz ilk günden itibaren gebelik giysileri giymeye başlayabilirsiniz. Bol ve elastik beli varsa,normal kıyafetlerinizi de giyebilirsiniz. Dar kıyafetler bebeğinize zarar vermez ancak kilonuz arttıkça nefes alma güçlüğü ve halsizlik hissedebilirsiniz.

Göğüsleriniz büyüdükçe eski sutyenleriniz kullanılmaz hale gelir ve üzerinize iyi oturan, destekleyici bir sutyen gebelik sırasında son derece önemlidir .İç çamaşırlarınızda daima pamuklu ürünleri tercih edin.

Sıcak tutan kumaşlardan yapılmış giysiler gebelikte pek uygun olmaz. Çünkü metabolizmanıza bağlı olarak artık sıcağı eskisinden daha fazla hissedeceksiniz. Pamuklu kumaştan yapılmış hafif, esnek, bol giysiler en uygun seçimdir. Açık renkli, seyrek dokulu giysiler serin kalmanızı kolaylaştırır. Hava soğuduğunda kat kat giyinmek idealdir. Sıcak bastığında ya da kapalı yerlere girdiğinizde bazılarını çıkarır, dışarı çıktığınızda giyersiniz.

Tabanının iki katı yüksekliğinde topuğu olan ayakkabılar, sırtınız için tehlikeli olabilecek düz veya yüksek topuklu ayakkabılardan daha uygundur. Deri gibi doğal malzemeden yapılmış ayakkabılar, ayaklarınızın havasız kalmasını önleyecektir.

Bu yazı sagliklimisin.com tarafından gebelikte giyim, gebelikte giyim nasıl olmalı, hamilelikte giyim, hamilelikte giyim nasıl olmalı, hamilelikte giyinme, hamile giyim, hamile giysileri, gebelikte nasıl giyinilir konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Önerilen İçerik :   Gebelikte Bulantı ve Kusma

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir