Geniz Akıntısı için Bitkisel Kür

Sitemizin içerisinde daha önce geniz akıntısının neden olduğunu ve tedavi yöntemlerini aktarmıştım.

Bu yazımızda ise geniz akıntısına karşı doğal ve bitkisel çözümleri anlatmak istiyorum. Sizde bu bitkisel yöntemi uygulayarak geniz akıntısına kesin çözüm sağlayabilirsiniz.

Tavsiye edeceğimiz kürün kaynağı ünlü herbalist İbrahim Saraçoğlu. Kendisi benim kürlerini en çok önerdiğim doktorların başında geliyor.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu geniz akıntısı için ada çayı kürü kullanılarak gargara yapılmasını tavsiye ediyor. Bunun için yaklaşık 1 su bardağı sıcak suya 1 tatlı kaşığı veya 1 poşet ada çayı koyarak 10 dakika süreyle bekletin veya demleyin.

Uyarı: Demlenme süresi dolduğunda bitkiyi daha fazla suda bekletmeyin ve mutlaka süzün. Gargara için hazırlanan 1 bardak ada çayı 48 saat bozulmadan bekleyebilir. Daha fazla bekletmeniz ise sağlık açısından önerilmez.

Elde edilen su ile günde 2-3 kez gargara yapabilirsiniz. Özellikle akşam yatmadan önce ve sabah evden çıkarken mutlaka 1-2 kez gargara yaparsanız çok faydalı olur. Ayrıca bununla birlikte 1 ay boyunca her gün 1 çay bardağı ada çayı içmeniz faydalı olacaktır.

Bu yazı sagliklimisin.com tarafından geniz akıntısına ne iyi gelir iyi gelen ilaç kesin çözüm çare geniz akıntısına iyi gelen ilaçlar şeyler bitki çayları gargara bitkiler antibiyotikler geniz akıntısı nasıl geçer durdurulur tedavi edilir kurutulur geçirilir gider temizlenir konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Önerilen İçerik :   Elma Sirkesinin Saça Faydaları

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir