Göz Tansiyonu için Bitkisel Tedavi

Göz tansiyonu problemini daha önce sitemizde işlemiştik. Bu yazımızda da göz tansiyonuna iyi gelen bitkileri ve bitkisel çözümler ile tedavi yollarını sizlere aktarmak istiyoruz.

Unutmayın ki bitkilerden gelen şifanın göz sağlığı üzerinde inanılamayacak kadar büyük etkisi vardır. Şimdi bakalım göz tansiyonu için doğal tedavi yöntemlerinden neler uygulanabilir.

Konuyu detaylı anlatmaya başlamadan önce size göz tansiyonu için bazı tüyolar vermek istiyorum. Göz tansiyonuna karşı; Kesinlikle tam buğday ekmeği tüketmek gerekir. Her gün sarımsak ve soğan yenmesi gerekir. Her gün 2 tatlı kaşığı elma sirkesini, 1 bardak ılık suya karıştırıp, tok karnına içilir. Her gün közlenmiş soğan yenilmesi gerekir. Soğanı közlerken çıkan kırmızı su ile her derde deva şifalıdır.

Göz Tansiyonu için Bitkisel Çözüm:

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu görmeyi güçlendirmek ve göz tansiyonunu düşürmek için domates suyu kürünü ısrarla herkese tavsiye ediyor.

Uygulama:

30 gün süreyle her gün bir bardak taze sıkılmış domates suyu içmek orta yaş ve üzeri yaş grubundaki kişilerin görmelerini belirgin bir biçimde güçlendirir, bu uygulama aynı zamanda göz tansiyonunun düşürülmesi için de etkili olacaktır.

Göz Tansiyonuna Ne iyi Gelir?

Eğer ki bu uygulama yerine başka bir çözüm önerisi ararsanız, şu uygulamaları tavsiye edebilirim.

Çoban Çantası:

Bitki çayının içine çoban çantası ekleyip içebilirsiniz. Görüşü berraklaştırmak için kullanan bir bitkidir.

Bakla:

Sıcak suyun içinde bekletilen baklanın suyu elle sıkılır. Baklanın posası merhem kıvamına geline kadar içerisine un ilave edilir ve sirkeyle yoğurulur. Ortaya çıkan karışımla saat başı alın bölgesi ovulur.

 Çörek Otu:

Üç gün boyunca su içerisinde bekletilen çöre otu kurutulur ve toz haline getirilir. Bu toz az ölçekte buruna çekilir. Toza bir kaç damla çörek otu yağı damlatılırsa fayda biraz daha artacaktır.

Önerilen İçerik :   Kabızlığa Ne iyi Gelir Kabızlık için iyi Gelen Bitkiler

Karabaş Otu:

1 bardak kaynak suyun içine, 10 gram karabaş otu bitkisi konur. 10 dakika süreyle demlendikten sonra gün içinde 2-3 bardak tok karnına içilir.

Bu yazı göz tansiyonuna ne iyi gelir iyi gelen besinler bitkiler meyveler sebzeler şifalı bitkiler yiyecekler şeyler bitkisel doğal kesin çözüm çare nedir nasıl bakılır hangi faydalı bitkiler neler zararlıdır iyi gelir göz tansiyonu nasıl ölçülür düşer belirti verir önlenir yükselir anlaşılır geçer tedavi edilir olur konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir