Erkekler Yatakta Neye Dayanamaz

Arada bir, erkeğinizi mutlu eden şeyler yaparsanız sorun olmaz. Çoğu erkek yatakta genellikle oldukça tahmin edilebilirdir ve bu nedenle gerçekten bir şey istemelerine gerek yoktur. Ancak, bir erkeğin yatakta gerçekten neye ihtiyacı olduğunu ve ne istediğini merak ediyorsanız, o zaman burası bilmek için doğru yer. Erkeklerin yatakta ihtiyaç duyduğunu düşündüğümüz yedi şeyi listeledik ve bunlar onu tahrik edecek!

Erkekler Bazen İnisiyatif Almanızı İster

Erkekler ilk adımı atmaktan çok mutlu olurlar, ancak bazen gerçekten inisiyatif aldığınızı görmek istedikleri zamanlar vardır. Bunun nedeni, erkeklerin kadınlarını seks yapmaya istekli görmeyi sevmesidir. Bu da onlara bir güven duygusu verir. Ayrıca erkekler sizin inisiyatif aldığınızdan bahsettiğinde, denemek için yeni seks pozisyonları bulan kişi siz olursanız sevecekleri anlamına gelir. Erkeğinizle yeni pozisyonlar denemekten çekinmeyin çünkü artık onu sevdiğini biliyorsunuz. Deneyin başarısız veya başarılı olması önemli değil; inisiyatif almış olmanız, erkeğinizi mutlu ve memnun edecektir.

Yatakta

Kirli Konuşmanıza Bayılırlar

Şimdi bazı kadınlar bunu kelimenin tam anlamıyla alıyor ve seksteki en küçük şey hakkında konuşuyorlar. Erkeklerin sevdiği şey bu değil. Erkekler, seksin ortasına birkaç kirli ve baştan çıkarıcı kelime koymanızdan hoşlanır. Erkeğinizin nasıl açıldığını görünce şaşıracaksınız. Basit bir kelime, ‘daha zor’ da fazlasıyla yeterli. Harikalar yaratacak. Sadece kirli konuştuğunuzda, onun üzerine tüm teknik konularda gitmediğinizden emin olun. ‘Çok iyi hissettiriyor’, ‘Çok ıslandım’, ‘Bebeğim, devam et’ harikalar yaratacak bazı konuşmalar.

Kadınların Yatakta Kontrolü Ele Geçirmesine Bayılıyorlar

Evet, bir erkek yatakta kontrolü ele geçirmeyi sever ama sen liderliği alırsan ne olacağını hiç düşündün mü? Ne olursa olsun, sadece erkeğinizi çok daha mutlu ve açık hale getirecek. Yatağa hakim olan ve her seks hareketini başlatan bir kadından daha seksi bir şey yoktur. Bu, kamçı ve deri kemerlerle ona karşı vahşi ve sapık davranacağınız anlamına gelmez. Tek yapman gereken onu yatağa sertçe itmek ve sen tepedeyken kollarını sabitlemek. Bu, bir erkeğin kontrolünü kaybetmesi için yeterlidir. Bu, sadece bazı kirli konuşmalarla daha buharlı hale getirilebilir.

Önerilen İçerik :   Vajinal Mantar Nedir? Belirtileri ve Tedavi Yöntemleri Nelerdir?

Onları Yatakta Şaşırttığınızda Kesinlikle Çıldırırlar

Konu seks olduğunda çok öngörülebilir olmayın. Erkekler de konu seks olduğunda sürprizi sizin kadar sever. Sabah erken bir oral seks ile onu şaşırtmak ya da beklenmedik bir şekilde onu aşka bağlayıp öpüşmeye başlamak gibi. Bunlar bahsettiğimiz türden sürprizler. Ayrıca yeni seks pozisyonları getirebilir ve sevmediğinizi düşündüğü şeyler yapabilirsiniz. Ayrıca ekstra yol kat edebilir ve gerçekten seksi iç çamaşırları satın alabilir ve ona bunlarla sürpriz bir seksi dans ısmarlayabilirsiniz. Onu sık sık şaşırtın ve sizin için her zamankinden daha fazla özlem duymaya başladığını görün.

İstediği Her Şeye Hazır Olun

Bu, erkeklerin yatakta gerçekten istediği ve sevdiği bir şeydir. Leydi aşkları, erkeğin yaptığı her seks hareketini kabul ettiğinde buna bayılırlar. Her erkek, isteksiz olan değil, yatakta yeni şeyler denemeye açık bir kadın ister. Ve onun istediğini yapmasına izin verirseniz, kesinlikle size iyiliğini verecektir.

Erkekler Ön Sevişmeyi Sever

Ön sevişmeyi sevmeyen erkekler hakkında duyduğunuz veya internette okuduğunuz her şeyi unutun. Her erkek doğrudan penetrasyona atlamak istemez. Ön sevişmeyi seven birkaç erkek var ve bunu kadınlar kadar istiyorlar. Erkekler yavaş ve seksi yapıyı severler ve bu nedenle bu yanılgı altında yaşadıysanız, değişme zamanı gelmiştir. Bir dahaki sefere ona yeterince ön sevişme verin.

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir