Doğal Kilo Verme Yöntemleri

Arkadaşlar sizlere önemli ve gerçekten çok işe yarayan zayıflama yöntemleri vereceğim. Bunlardan hoşunuza gidenleri kesinlikle uygulayın. Burada kısaca bahsettiğimiz bitkisel ve doğal zayıflama yöntemlerinin hepsinin uzun ve tafsilatlı bilgileri sitemizde mevcuttur.

Su içerek zayıflama yöntemi: Her yemekten önce 3 bardak su için ve gerisine karışmayın. 1 haftada bu zayıflama yöntemi ile 2 kilo vereceğinizi garanti ediyorum.Su hem sıfır kalori içermesi dolayısıyla korkusuzca tüketilebilen bir içecek, hem de günde 2.5 litre su tüketilmesi durumunda metabolizma hızını % 15 artırarak daha fazla kalori yakılmasına neden oluyor. Su içmek hem cilde iyi geliyor, yaşlanma belirtilerini geciktiriyor hem de fazla kiloları önleyerek zayıflatıyor.

Elma sirkesi kürü ile zayıflama yöntemi: 3 çay kaşığı elma sirkesini bir çay bardağı su içerisine dökün ve içerisine birkaç damla limon suyu damlatın. yemeklerden 30 dk önce için. 1 ay devam edin. kesinlikle 1 ayda 4 – 5 kilo zayıflama etkisi olacaktır.

Maydanoz suyu ile zayıflama: maydanoz yaprakları, limon suyu birlikte mikserden geçirilir ve öğünlerden 35-40 dk önce içilir.

Soğan Suyu İle Zayıflama: Soğanın kuru meyve sıkacağı veya mutfak robotundan suyunun sıkılması suretiyle elde edilen soğan suyu son derece güçlü bir yağ yakıcı etkiye sahiptir. Ancak soğanın bir küçük tencere suda kaynatılarak elde edilen soğan suyu ile de soğan suyu zayıflama kürü yapılabilmektedir. Dilediğiniz yöntemi uygulamak sizlere kalmış bir tercih olacaktır.

Kiraz Sapı İle Zayıflama: Kiraz sapından elde edilen kiraz sapı çayı, çok etkili bir yağ yakıcı etki yaparak bitkisel zayıflama olanağı sağlamaktadır. Kiraz sapı ödem atıcı ve yağları parçalayıcı, metabolizmayı hızlandırıcı etkileri olan bir bitkisel zayıflama kürüdür.

Yeşil Çay İle Zayıflama Yöntemi: Yeşil çay, bilinen en etkili zayıflama çayı olup aynı zamanda anti kanser özellikleri ile de vücuda sağlık verir. Yeşil çay tüketirken nelere dikkat etmeliyim sorusunu soran okurlarımıza tek diyeceğim şey, günde 3 bardaktan fazla yeşil çay tüketmemeleridir. Çünkü diğer zayıflama çayları gibi yeşil çay da aşırı ve yersiz tüketimde, kabızlık ve kansızlığa neden olabilmektedir.

Önerilen İçerik :   Acıktırmayan Smoothie

Zayıfama Çorbaları İle Zayıflama Yöntemi: Zayıfama çorbaları, soğan çorbası, lahana çorbası, kırmızı biber çorbası gibi zayıflatıcı etkisi yanında iştah kesici ve tok tutucu etkileri de olan sebze çorbalarıdır. Zayıflama çorbalarını hazırlarken taze ve organik sebzeler kullanmaya özen gösterin ve öğünlerden 25 dakika evvel bir tas tüketin. Her gün tüketeceğiniz kadar zayıflama çorbasını kendi mutfağınızda yapın.

Funda Yaprağı Çayı İle Zayıflama Yöntemi: Funda yaprağı çayı da etkili bir metabolizma hızlandırıcı çaydır.

Mate Yaprağı Çayı İle Zayıflama: Mate çayı, güney amerikan kökenli otantik bir çaydır. Ülkemizde son yıllarda yaygınlaşmaya başlamıştır. Doğal yoldan zayıflamak isteyenler için mate çayını öneriyoruz.

Sarımsakla zayıflama: Sarımsak ta soğan kadar etkili bir yağ yakıcıdır. Bu doğal yağ yakıcıyı her gün 3 diş tüketin. Hem kalbinizi hem de verdiğiniz kilonuzu korursunuz.

Diyetle Zayıflama Yöntemleri: Diyet bilinen en yaygın ve etkili zayıflama yöntemi olup kilo vermek isteyenlerin bir çoğunun tercih ettiği bir zayıflama yöntemidir. Diyet yaparken vücudunuzun direncinin ve bağışıklık sisteminin zayıflamasına neden olacak kadar uzun dönemli diyetler yapmayın. Düşük kalorili, vücudu beslemeyen şok diyetler ile ani su kaybına neden olan kuru gıda diyetlerinden ve tek tip diyetlerden uzak durun

Zayıflama hareketleri ile zayıflama yöntemleri: egzersizlerin yağ yakıcı etkisi ile birlikte yukarıdaki bitkisel zayıflama yöntemleri de denenirse daha etkili sonuç alınabilmektedir.

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir