Kadınlar Neden Ahh Der? Cinsel İlişki Sesleri

Bazen cinsel birleşmenin ortasındaki inlemeler istemsizdir, ancak kadınların inlemelerini stratejik olarak da kullanabileceğine şüphe yoktur. Doğal seks sesleri, kelimelere meydan okuyan zevkle boğulduğumuzda vücudumuzun otomatik iletişim yoludur. Bazen Ahh, “’bu vajinal duyumlar çok hoş’” fikrini ifade etmenin en etkili yoludur.

Kadınlar genellikle cinsel tercihlerini iletmek için inlemeyi kullanırlar. İniltiler partnere özellikle zevkli bir şey yaptıklarında olumlu geribildirim sağlar ve onu devleri bin yıllık uykularından uyandıracak kadar yüksek sesle ulumasını sağlayan eylemleri tekrarlamaya teşvik eder. İnleme aynı zamanda cinsel yetenek ve şükran mesajları da göndererek bir partnere cinsel organlarına uyguladıkları yağının etkili ve takdir edildiğini söyler.

Kadınlar Neden Ahh Der? Cinsel İlişki Sesleri
Kadınlar Neden Ahh Der? Cinsel İlişki Sesleri

Araştırmalar, kadınların ses çıkarmaya manipüle etmek için de kullandığını gösteriyor. Kadınlar, cinsel çığlıklarının gerçekten tahrik edici olduğunu bilirler, bu yüzden eşlerinin doruğa çıkmasına yardım etmek istediklerinde kasıtlı olarak ses çıkarırlar. Bu inlemeler her zaman kusurlarına karşı şiddetli bir şekilde şapırdatmasının tadını çıkardıklarının bir işareti değildir. Kadınlar bazen eşlerinin orgazmını hızlandırmaya çalıştıklarını çünkü bu acıttığını, sıkıcı olduğunu, yorgun olduklarını ya da bitirmeleri ve yapacak birçok önemli işi olan meşgul bir yetişkin olmaya geri dönmeleri gerektiğini söylüyorlar. Seks müziği daha fazla gürültü yapabilir. Cinsel bir süper güç gibidir, kendi zevkinizi arttırır, partnerlere sizi nasıl memnun edeceklerini öğretir ve emir üzerine boşalmalarını sağlar.

Önerilen İçerik :   Evde Doğal Geciktirici Krem Nasıl Yapılır?

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir