Her Sektöre Uygun En İyi Kartvizitler

İyi bir kartvizitin nasıl seçileceğini bilmek her zaman çok önemli olmuştur. Ancak, teknoloji ve yeni trendler o kadar ilerlediği için son beş yılda daha da kritik hale geldi ki, artık baskı ve iş için basit bir karton kart yeterli değil.

Şimdi, hedef kitleyi, renkleri, kağıdın türünü ve tasarımı göz önünde bulundurmanın yanı sıra, nihai bir karar vermeden önce coğrafi bölgeniz, bütçeniz ve pazarlama stratejiniz gibi göz önünde bulundurmanız gereken başka faktörler olduğunu unutmayın. Bu yazıda, işletmeniz için mümkün olan en iyi kartviziti seçme konusunda size eksiksiz bir rehber vereceğiz.

Kartvizitiniz İçin Doğru Rengi Seçmek

Başlangıç ​​olarak, kartvizitiniz için doğru rengi nasıl seçeceğinize bakacağız. Renk çok önemlidir çünkü müşterilerinizin tanımlayacağı ilk şey renktir, ardından tasarım ve içerik gelir. Bu nedenle, insanlar kartvizitlerinizin renklerini çekici veya profesyonel bulmazlarsa, bu ikisinin gerçek bir bağlantısı olmasa bile işiniz veya hizmetleriniz hakkında kötü bir ilk izlenim edinebilirler. Örneğin eczane kartvizit genelde kırmızı veya beyaz renkte olmaktadır. Ama daha farklı bir renk tercih ederek diğer eczanelerden sıyrılabilirsiniz.

Kartvizitiniz İçin Doğru Tasarımı Seçmek

Kağıdı seçmeden önce, tasarımınızı hayal ettiğiniz kartvizitlere yazdırabildiğinizden emin olmak çok önemlidir. Baskıda, tüm kağıtların herhangi bir tasarımı basamayacağını veya aynı yüzeyleri üretemeyeceğini unutmamak önemlidir, bu nedenle önce tasarım yapmak ve ardından ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir kağıt bulmak her zaman daha iyidir.

İnsanların birçok şeyi görünüşlerine göre içgüdüsel olarak değerlendirdiği düşünülürse, tasarımınızın müşterinizin dikkatini çekmesi gerekir. Ancak, iletişim kurduğunuz kişinin söylediklerinizle ilgilenmeyebileceğini ve bu, birdenbire tüm hizmetlerinizi açıklamak için yeterli zamanınızın kalmayabileceği anlamına gelmediğini unutmamalısınız. Bu nedenle kartınız için seçeceğiniz tasarımda sadece bir grafik tasarımcının değil, profesyonel bir pazarlamacının size rehberlik etmesi idealdir. Bir grafik tasarımcı, kartınızın güzel görünmesini sağlar, ancak iyi bir satış stratejisi geliştirmeyi bilmezler.

Önerilen İçerik :   Dr. Ömer Bircan Kimdir?

Kartvizitiniz İçin Doğru Kağıdı Seçmek

Kağıt, işiniz için mükemmel kartı seçerken de önemli bir rol oynar. Yaptığınız işin türüne göre bazı malzemeler diğerlerinden daha uygun olacaktır. Örneğin, sıhhi tesisatta çalışıyorsanız, ıslanmanız gerekme ihtimali yüksektir; bu, %100 kuru değilseniz, kartınıza dokunduğunuzda ona zarar verme ihtimaliniz olduğu anlamına gelir. Bu nedenle su geçirmez bir kart işletmeniz için daha iyi bir fikir olacaktır. Aynı şey ev satarsanız da olur, o kadar çok emlakçı var ki malzemeleriniz herkesle aynıysa, en azından bu açıdan fark edilmeyeceksiniz.

Sizlerde profesyonel bir kartvizit tasarımına sahip olmak isterseniz www.kartvizitmarketim.com linkine göz atın. Kartvizitmarketim diş hekimi kartvizit, avukat kartvizit, doktor kartvizit gibi iş gruplarını hızlı ve uygun fiyatlara yapmaktadır.

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir