Gerçek Takipçi Bot Takipçi Farkı Nedir? – TakipDeposu Cevaplıyor

Aşırı sosyal medya pazarlaması ve ezici miktarda benzer markalar çağında, kendinizi farklı kılmak ve gelişen yeni bir Instagram işletme hesabı büyütmek kuşkusuz zorlaşıyor. Birçok şirket takipçi satın almayı tercih etmektedir, bu sayede gerçek takipçiler elde edilebilmektedir. Birçok sahte takipçi veya “bot” hizmeti farklı performans gösterse de, çoğu zaman birden fazla hesabı tehlikeye atabilir. Örneğin, sosyal medyada düzenli olarak görüştüğünüz yakın arkadaşınız yeni Instagram işletme hesabı için takipçi satın alırsa, onlar da size yönlendirilebilir.İstenmeden sahte, “spam” takipçiler biriktirmek, onlarla etkileşim kurmak için kandırılmadığınız sürece mutlaka kötü bir şey değildir. Bu durumda, sayfanız spam ile dolu olabilir. Ayrıca, bu hesaplar düzenli olarak uygulamadan ayıklandığından, takipçi sayınızda ara sıra ancak ciddi bir düşüş olduğunu fark edebilirsiniz. 

Gerçek Takipçi ile Bot Takipçi Farkı?

 Bot takipçiler aktif hesap olmadıkları ve sistem üzerinden kontrol edilmesi daha kolay olduğundan dolayı çok uygun fiyatlara temin edilmektedir.  İnstagram bot takipçi tamamı yabancı olmaktadır. Bu nedenle gerçek takipçiler sizlere takip edenlerin gerçek mi yoksa bot takipçi mi olduklarını hemen anlayabilir. Gerçek takipçiler gönderilerinizi takip ederek beğenip yorum yapabilirken bot takipçiler bunu yapmamaktadır ve beğenileriniz de bir artış olmaz yalnızca takipçi sayınız artacaktır. Gerçek ve bot beğeni arasındaki farklardan dolayı gönderileriniz beğenilmediği için üst sıralara çıkma ihtimali olmayacaktır. Takip Deposu sizlere gerçek takipçi satın al seçenekleri sunmaktadır. 

takipdeposu.com ‘da Çekiliş Takipçisi Satın Almanın Avantajı Nedir?

 Takip Deposu sizlere gerçek ve organik takipçi hizmeti sunmaktadır. Bu sayede sayfanız hızlı bir şekilde yükselecektir. Çekilişle takipçi hizmeti ile kullanıcılarına avantajlı servisler sunmaktadır : https://takipdeposu.com/

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir