En İyi Masa İsimliği Fikirleri

İsim levhaları bir zamanlar temel bir unsurdu ve profesyonellerin her zaman iş yerinde masalarına koyacakları bir şeydir. Bunlar genellikle kişinin adını ve sahip oldukları pozisyonu belirtir. Bugün popülerlikleri azaldı ve insanlar bir zamanlar önemli bir amaca hizmet eden basit isim levhaları yerine alternatifler seçmeyi tercih ediyor. Birçokları için masa isimliği bir yenilik. Bürolar bazen çalışanlarından kendi işlerini yapmalarını isteme eğilimindedir ve bu genellikle onların gerçekten isimlerini ve mesleklerini belirtenleri yapmaktan caydırılmalarına ve hatta takdir edilmemelerine neden olur.

İsim levhaları o kadar önemli olmayan bir şey olarak görülse de, sağladıkları verimlilik nedeniyle şirketlerin bunları tercih ettiği birçok durum vardır. İsim levhalarının kendi küçük amaçları olma eğiliminde olduklarına şüphe yoktur ve bunlar bir bütün olarak bir işletmenin veya ofisin işlevselliğini iyileştirebilir. Bir işteyken bir şirkette en iyi adımınızı atmak inanılmaz derecede önemlidir ve profesyonel kalmak her zaman her türlü pozisyonda başarılı bir kariyerin anahtarıdır. Özel isim plakaları, bir kişinin daha profesyonel ve iyi bir araya getirilmiş görünmesini sağlayabilecek belirli bir havaya sahiptir. Bu, statü yayan ve kişinin kendi özel masa isim plakalarını hak eden şirketin önemli bir üyesi olduğunu gösteren bir şeydir. Ayrıca bir kişinin daha organize ve iyi bir araya getirilmiş olduğu izlenimini verirler. Çoğu zaman, bireyler, özellikle son derece profesyonel ortamlarda, masalarına veya bölmelerine bakarak bir kişinin karakterini ve kişiliğini ölçmeye çalışırlar. Bir masa isimliği, o görüntüye ekleyebilecek ve bir kişinin bir bütün olarak daha profesyonel ve düzenli görünmesini sağlayabilecek bir öğedir.

Bayraklı Kişiye Özel Masa İsimliği

Bayraklı kişiye özel masa isimliği; 11cmx17cm üst barak kısmı siyah kristal ayakla birlikte 13cm x18cm’dir. Metal ay yıldızlı isimlik modeli milliyetçi duygularını benimseyenler için idealdir.

Önerilen İçerik :   Mide Kanseri

Futbolcu Figürlü Masa İsimliği

Futbolcu figürlü masa isimliği; 10cmx24cm boyutundadır. Üründe futbolcu, altın kalem ve saat olarak satılmaktadır.

Adalet Terazili Figürlü Masa İsimliği

Adalet terazili figürlü masa isimliği, 12cmx29cm boyutundadır. Bu masa isimliği adaleti temsil etmektedir.

Siyah Kristal Masa İsimliği

Siyah kristal masa isimliği; 10cmx25cmx2cm boyutundadır. Siyah isimlik sevenler için idealdir.

 

Kristal plaket ve masa isimliği için daha fazla ürün, çeşit ve fiyat bilgisine  https://www.istanbulplaket.com  adresinden ulaşabilirsiniz.

 

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir