Aklınızı Başınızdan Alacak 10 Fantezi Önerisi

En yaygın cinsel fantezi keşfediyor ve hayatınızın en iyi seksinin tadını çıkarabilmeniz için sapıklıklarınızdan en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğiniz konusunda uzman ipuçları paylaşıyoruz:

10 Yaygın Cinsel Fantezi

Bağlanmayı veya birini bağlamayı içeren hafif esaret en popüler cinsel fantaziydi ve çiftlerin yüzde 75’i bundan hoşlandıklarını söylüyor. Diğer popüler seks fantezileri arasında tahakküm ve boyun eğme, seks kaseti yapma ve rol oynama yer alır. İşte en yaygın 10 cinsel fanteziye nasıl başlayacağınız:

Esaret

Seks konusunda acemiyseniz, esaret kulağa cesur bir başlangıç ​​gibi gelebilir, ancak bağlanmak ipler ve koşum takımlarından basit ipek eşarplara ve hatta sabahlık kemerinize kadar her şeyi içerebilir, bu yüzden biraz denemekten korkmayın. Kısıtlamayı vücudun bir bölgesine odaklayın, örneğin bilekler veya ayak bilekleri gibi ve eğer ikiniz de bundan hoşlanıyorsanız, o zaman kolların ve bacakların aynı anda kelepçelendiği daha gelişmiş bir kısıtlamaya geçebilirsiniz.

Bağlama

Pegging yani bağlama, cinsel fantaziyi bir sonraki seviyeye taşıyor, çünkü genellikle heteroseksüel bir erkeğin askılı yapay penis giyen bir kadından anal seks alması anlamına geliyor. Erkek için, pegging prostatı uyarır, ancak kadınlar için fantezi unsuru gerçekten devreye girebilir, çünkü roller değiştirmekten ve cinselliklerinin farklı bir yönünü keşfetmekten zevk alabilirler. Doğru ekipmana yatırım yaparsanız, kadınlar eşlerini çift uçlu bir yapay penis kullanarak sabitlerken de doruğa ulaşabilirler. Kazan-kazan!

Hakimiyet ve Boyun Eğme

Bazı çiftler güç oyununu denemeyi ve sırayla hükmetmeyi veya boyun eğmeyi sever (bu, geçiş olarak bilinir), diğerleri ise yalnızca bir rol oynayarak açılır. Bunu çözmek için oyundan önce partnerinizle konuşun ve unutmayın: astınız aslında her zaman kontrolü elinde tutan kişidir.

Aklınızı Başınızdan Alacak 10 Fantezi Önerisi
Aklınızı Başınızdan Alacak 10 Fantezi Önerisi

Bir Seks Kaseti Yapın

2000’lerin başında, tuzuna değen her ünlü, sızdırılmış bir seks kaseti nedeniyle birini dava etmekle meşguldü, ancak şimdi teknoloji birkaç dev adım attı, herkes video eğlencesinin tadını çıkarabilir. Neredeyse herkesin bir akıllı telefona sahip olmasıyla birlikte, artan sayıda çift seks seanslarını telefonlarında çekmeyi ve birçoğu bu ev filmlerini diğer rıza gösteren çiftlerle paylaşmayı seviyor.

Önerilen İçerik :   Erkekler Yatakta Neye Dayanamaz

Ancak, seks kasetiniz en sevdiğiniz porno filmler kadar şık olmazsa hayal kırıklığına uğramayın. İyi aydınlatma ve şık kamera ekipmanlarının yokluğunda, ev yapımı atışmanız gizli tutulmasını tercih edeceğiniz bir şey olabilir. Oynat düğmesine basmadan önce seks partnerinizle herhangi bir çekimi saklamayı veya silmeyi kabul ettiğinizden emin olun ve bitmiş ürünle ilgilenmiyorsanız silinmesini talep etmekten korkmayın.

Rol Oynama

Rol oyunu hayranları, farklı bir kişiliğe veya karaktere bürünerek, normalde yapamayacaklarını düşündükleri durumları keşfetmeyi genellikle daha kolay bulurlar. Bu, insanları eşlerine de yaklaştırabilir. Yatak odasında rol yapma oyununu kullanmak, bir zamanlar size ceza kesen o trafik polisiyle ilgili uzun süredir dile getirmediğiniz fantezilerinize kapılmaktan çok daha fazlasıdır. Popüler rol oynama senaryoları arasında patron ve sekreter, doktor ve hasta veya borularınızı tamir etmek için fırlayan tesisatçı yer alır! Olasılıklar sonsuzdur, bu yüzden önceden anlaşmanız koşuluyla, partnerinizle en çılgın fantezilerinizi keşfetmekten korkmayın.

Süslü Elbise

Kauçuk, lateks veya deri içeren giyinme, genellikle insanların cinsel fantazi bankasında güçlü bir şekilde yer alır ve bunun iyi bir nedeni vardır. Sıkı malzeme bir tür cinsel esaret görevi görür. Bazıları için lastik, lateks veya deri kokusu da tahrik edici olabilir. Fantazi, catsuit gibi daha geleneksel türdeki öğeleri giymekten gaz maskesi gibi daha sıra dışı bir şeye kadar değişebilir.

Şaplak

Şaplak atma, pek çok cinsel fantazi senaryosunda iyi bir nedenle yüksek oranda yer alır. Hiç iyi bir şaplak atmaktan zevk almadıysanız, etli kısımları hedeflediğinizde canınızı yakmak zorunda olmadığını ve hafif titreşimlerin aslında çok tahrik edici olduğunu duyunca rahatlayacaksınız. Hafif bir şaplak aynı zamanda çok çeşitli fiziksel ve psikolojik tepkilere yol açar.

Halk İçinde Seks

Yoldan geçen masum biri tarafından yakalanmanın veya görülmenin heyecanı sayesinde, toplum içinde seks birçok kişi için ciddi bir tahriktir. Dışarıda halka açık bir alanda seks yapmak teknik olarak yasa dışı olsa da, açık havada hareket etme fikri sizi gerçekten heyecanlandırıyorsa, tutuklanma riski olmadan teşhirciliğin tadını çıkarabileceğiniz pek çok yer var. Hoşunuza gidip gitmediğini görmek için umumi tuvaletleri, özel bir çatıyı veya arka bahçenizi deneyin. Meraklı komşuların veya çocukların tam görüş alanında olmadığınızdan emin olun.

Önerilen İçerik :   Dr. Ömer Bircan Kimdir?

Duyusal Yoksunluk

Duyularınızdan herhangi birini mahrum bırakmak geri kalanını artırabilir, bu nedenle göz bağı takmak veya ışıkları kapatmak kadar basit bir şey son derece seksi olabilir. Diğer yarınızın neyin peşinde olduğunu göremiyorsanız, bu aynı zamanda işlemlere bir heyecan ve güç oyunu duygusu katar. Ses ve dokunma yoksunluğu ile deney yapmak da gerçek bir tahrik olabilir, ancak acemi dolandırıcılar, feci sonuçlara yol açabileceğinden, nefes oyununu denemeden önce son derece dikkatli davranmalıdır.

Grup Seks

Pek çok insanın seks oyunlarına bir veya daha fazla partner eklemeyi hayal etmesi şaşırtıcı olmamalı. Birkaç kişinin seninle sevişmek istemesi fikri büyük bir tahrik olabilir, ayrıca seks partileri veya üçlü seks, dokunulacak, görülecek ve keşfedilecek pek çok farklı bedenle duyusal bir aşırı yükleme olabilir.

Bununla birlikte, bu, ilişkiler, takılmalar ve dikkate alınması gereken güvenlik önlemleri ile her zaman bunu gerçek hayata çevirmeyen fantezilerden biridir. Grup seksini denemeye kararlıysanız, bir seks partisine katılmanız daha iyi olabilir, çünkü bu şekilde, gerçek hayattaki arkadaşlarınız ve partnerlerinizle karmaşık ilişkiler müzakere etmek zorunda kalmayacaksınız.

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir