Adidas Ayakkabı ile Motivasyon Artırmaya Var mısınız?

İnsan metabolizmasının ihtiyaç duyduğu 4 temel yaşam kuralından biri “spor” yapmaktır. Hepimiz biliyoruz ki spor yapmak güçlü bir motivasyonla sürekli hale getirilebilir. Motivasyon içsel kaynaklarla desteklendiği kadar, dışsal kaynaklarla da desteklenir. Adidas ayakkabı tam burada devreye girer. Teknik tasarım ekibinin üzerinde çalıştığı binlerce yenilik o en güvendiğiniz markanın çizgileri altında geliştirilir. Adidas ayakkabı sadece bir marka değil sportif yaşamın ayak sesleridir.

En Yenisinden En Yaygınına Adidas Ayakkabı Modelleri

Uzay teknolojisinden söz etmek için sadece uzay araştırmalarına ilgi duymanız gerekmiyor. İyi bir sporcuysanız ya da sporu yaşamınızın bir parçası haline getirmeye çalışıyorsanız ayaklarınızda uzay teknolojilerini taşıyorsunuz demektir. Çünkü, Adidas ayakkabı yenilikçi modelleri geliştirirken bu teknolojiyi kullanıyor. Tıpkı uzayda hareket eder gibi daha yükseğe daha az eforla ulaşmayı hedef alan “Boost” sistemi özellikle koşucuların dikkatinden kaçmıyor.

 

Boost teknolojisi vücudun kaybettiği enerjiyi geri kazandırıyor. Ayakkabı tabanının orta katmanına yerleştirilen enerji kapsüllerinin adı olan boost, yürüyüş temposunu artırırken daha ileri iten özelliği sayesinde yürüyüşü ve koşmayı ivmelendiriyor. Adidas ayakkabı en yenileri arasında Ultra Boost, Pulse Boost, Solar Drive modelleri boost sistemiyle tasarlanmış olanlarından bazıları. Adidas ayakkabı fiyatları dikkate alındığında Solar Drive 19 erkek ve kadın seçenekleri koşu ayakkabıları arasında iyi bir fiyat performansla karşınıza çıkıyor. Solar Drive modeli, Propulsion Rail adı verilen ayağı yönlendiren itiş rayı sayesinde hızlı yön değişimlerine anında cevap veriyor.

 

Ultra Boost modelleri, profesyonel koşucular ve sporu profesyonel yapanlar için özel olarak geliştirildi. Ayakkabı dış katmanında kullanılan kauçuk taban, lastik teknolojisinin dev markası Continental tarafından Adidas için özel üretiliyor. Pulse Boost, yüksek denge ile yol tutuş sağlarken engebeli zeminlerde artan yastıklama kabiliyetiyle her şarta uyum sağlıyor. Ayakkabı dış yüzeyi Adaptive Knit adı verilen akıllı örgü sistemiyle dokunuyor. Adidas markasının boost teknolojisi ile üretilen ayakkabıları, ayağı çorap rahatlığıyla sarıyor ve spor konforunu üst düzeye çıkarıyor.

Önerilen İçerik :   Sağlık Bakanlığı Onaylı Saç ve Sakal Ekim Merkezi; Worbimed

 

En yaygın Adidas ayakkabı tasarımı olan Hobbs kullanıcıların spor motivasyonunu her adımda artırıyor. Bilek destekli ve bileksiz çeşitleri özellikle basketbol oynayanlar için ekstra esneklik ve tutarlılık sağlıyor. Adidas ayakkabı bayan günlük modelleri arasında da sayılabilecek bileksiz, minimalist tasarımlı Hobbs, kullanıcılarını konfor ile etiketliyor.

 

Konu koşu olduğunda, son yılların en yaygın Adidas modeli Run Falcon karşınıza çıkıyor. Bu modelde kauçuk dış tabanı, hafif eva malzeme ile tasarlanan orta taban destekliyor ve esnek bir yol tutuş sağlıyor. Ayak tabanının orta ve topuk kısımlarında file teknolojisi yaylanmayı artırıyor. Yıllardır değer kaybetmeyen Adidas ayakkabı erkek koşucu modelleri sadece spor sırasında değil günlük yürüyüş performansına da tempoyu artırarak katkı yapıyor. Kullanım alanınıza göre spor ayakkabılarından beklenen özellikleri bulabileceğiniz Adidas çeşitleri yaş ve beden kitle yapısı ayırmaksızın güçlü bir denge sağlayacak şekilde üretiliyor.

Kendinizi Adidas Lifestyle Ayakkabı ile Ödüllendirin

Ayakkabı seçerken kuralları koyan sizsiniz. Ayağınızın rahatlığını en iyi siz kontrol edersiniz. Stiletto ve babetlerin kaçınılmazmış gibi göründüğü kadın iş yaşamında, Adidas ayakkabı çeşitlerinin her ortama uyarlanabilen seçenekleri, sizin kurallarınıza göre tasarlanıyor. Konfor, estetik ve esneklik üçgeninde günlük yaşama katılabilecek sportifliği, Adidas ayakkabı kadın modellerinde kolaylıkla yakalıyorsunuz.

 

Adidas ayakkabı giymek için birden fazla sebebiniz var. Söz konusu olan ayak sağlığınız ise stil ve sporu birleştiren dayanıklı yüzlerce seçenekten en az biri sizi bekliyor. Adidas ayakkabı indirimli ve en yeni modellerine hiç vakit kaybetmeden Sportive güvenli alışveriş imkanıyla ulaşabilirsiniz. Çünkü, dijital güvenliğiniz, sağlığınız ve motivasyonunuz Adidas ayakkabınız gibi değerli.

 

 

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir