Kocama aşk sözleri

Paylaş
 

Eşe En Güzel Sözler

Eşiniz ile aranızdaki bağı kuvvetlendirmenin en iyi yolu ona güzel sözler söylemekten geçer. Sadece evlilik yıldönümünde, sevgililer gününde ya da doğum gününde onu hatırlamak yetmez. Kadınlar normal zamanlarda da kendilerine güzel sözler söylenmesini ister ve bundan hoşlanır. Eğer sizler de eşime aşk sözleri arıyorum diyenlerdenseniz o halde bu site tam sizlik.
Sitede birbirinden güzel, başka hiçbir yerde bulamayacağınız onlarca aşk ve sevgi cümlesi bulunuyor. Eğer sürekli aynı şeyleri söylemekten bıktıysanız ya da sevgi cümlesi kurmakta zorlanıyorsanız bu siteye girerek ona en güzel hediyeyi verebilirsiniz. Onu mutlu edebilir ayaklarını yerden kesebilirsiniz.

Eşime Güzel Sözler

Eşe güzel sözler şeklinde bir arama yaptığınızda karşınıza onlarca farklı sayfa çıkar. Ancak bu sayfalarda yer alan sözlerin pek çoğu yıllardır kullanılan klişe sözlerdir. Bu site her gün yenilenen içeriği sayesinde sizleri en güzel aşk sözcükleri ile tanıştırmayı bekliyor. Hemen girin ve en özel zamanlarınız için birkaç cümle alın. Eşinizin kalbini kırdıysanız ya da onu biraz şımartmak istiyorsanız sizler için derlenmiş harika sevgi ve aşk sözcükleri burada.

Kocama Aşk sözleri

Eşimiz yani karımız ya da kocamız bizim her şeyimizdir. Onunla geçirdiğiniz zamanı daha özel kılmanın bir yolu var. Onu çok seviyorsunuz ancak bunu gösteremediğinizi mi düşünüyorsunuz? Eşime güzel sözler söylemek istiyorum ama aklıma gelmiyor mu diyorsunuz? O zaman hemen bu siteye girin. Çünkü bu sitede hem mesaj atabileceğiniz, hem de sözlü olarak ifade edebileceğiniz onlarca aşk cümlesi bulunuyor. Onu kırdıysanız ya da üzdüyseniz bu cümleler size barış yolunu hazırlayacak.Bu  yüzden kocama aşk sözleri, kocama sevgi sözleri önem taşır.Kocamıza söyleyeceğimiz bir güzel söz onu mutlu eder.Kocalarımız evlerini geçindirmek için ellerinden geleni yapan kişilerdir.Kocama güzel sözler başlıklı linke girerek ona en güzel sözleri söyleyebilirsin.

Eşe En Güzel Sevgi Sözcükleri

Eşiniz doğum gününde, sevgililer gününde ya da evlilik yıldönümünde sizden güzel şeyler duymak ister. Herkes iyi şeyler söyleme konusunda uzman değildir. Eğer eşinize en güzel, hiç duyulmamış ve en saf sevgi sözcükleri ile yaklaşmak isterseniz bu site size yardımcı oluyor. Birbirinden özel sevgi sözcükleri ile artık onu ne kadar sevdiğinizi ve değer verdiğinizi gösterebilirsiniz. Kalıplar halinde bulunan bu sözcükleri ona mesaj atabilir ya da direkt okuyabilirsiniz.

 

Kocama güzel söz örnekleri

 

Herkesi sevebiIirdim. Sevmeye senden başIamasaydım. Evimin direği, her şeyimsin.


Bana kimse sen gibi baktı mı biImem ama ben kimseye sana baktığım gibi bakmadım canım kocam.


Bir eşi oImaIı insanın, bakarken yüreğinin kabardığı, gözIerinden gözIerine yüreğinin kabardığı.


Başını göğsüme yasIadığında tek bir düşmanım vardır: O da geçip giden zaman. Canım kocam seni çok seviyorum.


Ey gönIümün soI yarısı! AkIıma koydum seni, akIım aImadı, kaIbime koydum seni, sana doymadı.


KüI oImuş ateş yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? Bu gözIer seni sevdi başkasına bakar mı? Canım kocacığım seni çok seviyorum.


AIIah müsaade ettiği sürece, seni seveceğim ben.


GözIerin gözIerimde, eIIerin eIIerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde oIduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim.


Canına can oImayı seviyorum. Seni seviyorum diyebiImek için geIdim bu dünyaya. Seni seviyorum biriciğim.

 

www.sozler.org sitesinden alıntıdır.

Bu yazı 112 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM